Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszer egy házibulin nagyon...

Egyszer egy házibulin nagyon sok alkoholt fogyasztottam, és azóta nem tudok inni. Egy shot-ot is alig bírok lehúzni hányinger nélkül. Mi történt velem?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak kapcsolódni tudok, velem is ugyanez van. Amióta egy osztálytalálkozón hányásig sikerült leinni magam vodkával, azóta rá sem tudok nézni a vodkára, még nagyon felhigítva is nehezen iszom meg, és nagyjából mindennel így vagyok, ami erősebb, mint egy sör, vagy Somersby. Biológiai magyarázatot nem tudok adni rá, de szerintem az agyad már alapból társítja a rosszullétet az alkohollal.
2019. nov. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az agy nem hülye. Tudja hogy korábban alkohol mérgezésed volt a hasonló anyagtól ami bekerült a szervezetbe, és próbálja a testedet megovni tőled
2019. nov. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Flashback.
2019. nov. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb dolog.. addig örülj amíg nem iszol. Rá lehet kapni az alkoholra és szép lassan alkoholista lesz az ember ami nem egyszerű.
2019. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És nem tudnék valahogy ebből “kigyógyulni”? Elég rossz hogy egy pohárral sem tudok lehúzni és így elég lapos a buli
2019. dec. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!