Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltatok már hosszú időn át...

Voltatok már hosszú időn át kórházban, ágyhoz kötve? Mit csináltatok, hogy elviselhetőbb legyen és gyorsabban teljen az idő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval úgy néz ki még egy hónapig kórházban leszek :( csak enni és fürödni mehetek ki, a nap többi részében feküdnöm kell.


Borzalmasan élem meg, nagyon depressziós vagyok, a fél napot átsírom, nem értem miért történt ez velem, mit csináltam rosszul. Minden mozdulattól félek, hogy ártok vele :(


Ti hogyan vészeltetek át egy ilyen állapotot?


2019. nov. 17. 13:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

31 hét szóval még van idő.


Én is tudom, hogy megéri, csak ne szülessen még meg :( állandóan a koraszülöttes dolgokat olvasom, állandóan ilyenekkel bombáznak. Az őrületbe kerget :(

2019. nov. 17. 18:55
 12/13 anonim ***** válasza:
Én betegség miatt voltam ágyhoz kötve és 2.5 hétig a wcre sem mehettem ki. Borzalmasan voltam mert fajdalmaim is voltak iszonyatosan és azt sem tudtam meggyógyulok e. Azért a te helyzeted jobb. Goondolj a picire és a közös boldog jövőtökre. Ez egy múló állapot és szerencsére a vége egy gyönyörű ajandék lesz ésbegeszségesen fogtok távozni. Próbalj beszelgetni a szobatársaiddal. Ha van lehetőséged filmeket nézni. Ha tudsz olvass. Nekem nem ment akkor. Tervezgess milyen lesz a babával. A jövőre gondolj folyamatosan ne a jelenre. A picikével is beszélgethetsz meg simogathatod érzi ő azt :)
2019. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A legrosszabb amit tehetsz magaddal ha a koraszülésen gondolkozol és olvasol róla. Sürgősen fejezd be!
2019. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!