Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltatok már hosszú időn át...

Voltatok már hosszú időn át kórházban, ágyhoz kötve? Mit csináltatok, hogy elviselhetőbb legyen és gyorsabban teljen az idő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval úgy néz ki még egy hónapig kórházban leszek :( csak enni és fürödni mehetek ki, a nap többi részében feküdnöm kell.


Borzalmasan élem meg, nagyon depressziós vagyok, a fél napot átsírom, nem értem miért történt ez velem, mit csináltam rosszul. Minden mozdulattól félek, hogy ártok vele :(


Ti hogyan vészeltetek át egy ilyen állapotot?


2019. nov. 17. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Miert kell teged agyhoz kotni??

Hat nehezen en olvasnak

2019. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem 2 hónapig voltam ágyhoz kötött. Én végre elkezdtem kiolvasni azokat a könyveket amiket már akartam, csak időm nem volt rá. VAgy elkezdtem nézni filmeket, sorozatokat.

Első pár hétben jó sokat aludtam is. A legrosszabb az volt, hogy nem otthon voltam, hanem kórházban.

2019. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Terhesség miatt. Bűntudatom is van, mert félek az én hibám, hogy így alakult, holott a józan eszemmel tudom, hogy egyáltalán nem :( nem tudom mit tehettem volna másképpen.


Féltem a gyerekemet, közben hiányzik minden, ami otthon van, borzalmas az egész :(

2019. nov. 17. 13:37
 4/13 Flagstaff ***** válasza:
100%
Beszélgess a babáddal, mondd el neki, hogy vigyázol Rá, mesélj neki az otthoni életetekről. Ne sírj, ne okold magad semmiért, az semmit nem segít most. Inkább vigyázz magadra nagyon! Sok sikert!!!
2019. nov. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok :)


Szoktam vele beszélgetni, kérlelem, hogy maradjon még bent, és ne haragudjon rám, amiért ilyen szarul érzem magam :( de képtelen vagyok jobban érezni magamat.

2019. nov. 17. 13:49
 6/13 anonim ***** válasza:

Jesszus, ne haragudj, de ez nekem totál hisztinek tűnik!!!


Terhesen 3,5 hónapot feküdtem kórházban, nyílván az otthon hiányzott, de soha nem unatkoztam, pláne nem bőgtem.


Olvastam, laptopoztam, rejtvényt fejtettem, játszottam, szinte mindent megrendeltem neten a babámnak.

Horgoltam, és gyöngyöt fűztem-ez mókás volt, mert egy idő után már többen csatlakoztak.

2019. nov. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én már 1 hónapja itt vagyok, csak az oldalamon feküdhetek. Ha hanyatt fordulhatnék, akkor én is tudnék ezt azt csinálni, de így kb. megemelt lábrésszel örülök, hogy nem szédülök. Olvasni csak ezért tudok max 10 percig.


Nem csak a kórházi közeg zavar, mert ha kimehetnék, sétálhatnék, akkor sokkal egyszerűbb lenne. Viszont a falat bámulni a hónapja elég kellemetlen :(


Persze elfogadom a véleményed és köszönöm a tippeket, lehet, hogy érzékenyebb vagyok erre, mint az átlag.

2019. nov. 17. 14:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapot feküdtem kórházban terhesség alatt.( plusz még 1 hónap szülés után, mert a 36. héten így is megszültem.) Hoztak be nekem kis tv-t, olvastam, kötögettem. Beleesett a karácsony és Szilveszter is, karácsonykor egyedül voltam az egész osztályon. Nem volt leányálom, de a fiam miatt megérte.
2019. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Uhh ez is kegyetlenül hangzik :( de miért voltál szülés után kórházban ennyi ideig? 36 hetesen már nincs olyan koraszülés, ami miatt eddig bent tartanak. Bár nem tudom ez mikor volt.
2019. nov. 17. 14:51
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Kitartást! A mostani szenvedésednek hamarosan meg lesz a jutalma, egy egészséges gyermek :) el tudom képzelni, hogy nehéz, de tarts ki! Amúgy hány hetes vagy? Meddig kell még feküdnöd? Én is csak olvasás,netezés, horgolás tudok javasolni,esetleg írj naplót! Jó lesz majd vissza olvasnod később! Írd le az érzéseidet,gondolataidat.
2019. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!