Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mehetek a háziorvosomhoz...

Mehetek a háziorvosomhoz ezzel? 18/L

Figyelt kérdés

Amikor ideges vagyok, eszek, a bánatomat ételbe fojtom, ez megy már óvoda óta, de akkoriban csak lehetőség szerint, mert a hűtőt se értem fel. Általánosban csúfoltak, otthoni körülményeim xarok voltak, konkrétan meg akartam halni.


Mondhatni, cukorfüggő lettem, de nem úgy, hogy minden percben azt eszem, a főétkezésem se az. Ahhoz kell, hogy nyugodtabb legyek. Amikor megpróbálom azt, merthogy nem vagyok vékony (164 cm, 73 kg), maximum egy hétig bírom, már az első két napban is megőrülök, könnyen felidegesít minden, mint akinek elvonási tünetei vannak.


Jelenleg sok olyan dolog ér, ami lelkileg megvisel, folyton nyugtalan vagyok belül. Pszichomókushoz életemben először gondoltam, hogy megyek. Suliban nincs, illetve ha a pszicho tanár az, akkor köszönöm, őt kihagyom, mert miközben beszélek neki, nyomkodja a telefonját, oda se figyel, semmit nem ér. A normálisak viszont drágák, túlságosan is... Régi dolgok kezdtek belül marni, és a mostaniak szintén lenyomnak. Idén vizsgázom (szakképző), de egyszerűen nem tudok tanulni, a tanárok meg jobban ráfeszülnek a dologra, mint mi, merthogy "őket képviseljük, ne égessük le". Nekiülök, olvasom, de semmi, semmi nem marad meg. Közben édességen töröm a fejem, amit ha eszek, nyugodtabb vagyok, viszont a tanulás utána se megy jobban. Az osztályfőnököm és egy másik tanár már azt üzenték nekem, hogyha nem megyek be (családi ok miatt kihagytam az előző hetet, amit meg is mondtam bent, orvosi igazolásom is van, a doki is tudja) iskolába, se gyakorlatra, nem engednek vizsgázni. Mellesleg utálom a tanult szakmámat, kiégtem benne (emberekkel kell foglalkozni).


Ha megyek a dokihoz holnap, ezt elmondom neki, tud valamit ajánlani?


Nem mehet így tovább... A jegyeim pocsékak, nem jegyzek meg semmit, a tanárok cse*zegetnek, nekem meg elegem van mindenből és sírógörcsöm van.



2019. nov. 17. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Első kör mindig oda vezet .
2019. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó és... az már csak bónusz, hogy keddenként gyakorlat, egy intézményben, ahol emberekkel kell foglalkozni. Az egy dolog, hogy a higiénia alacsony szinten porosodik kitartóan, de ezek mellett normálisan sem tudom csinálni. Konkrétan nyűglődöm, amihez a hely iránti utálat is hozzátesz. Életek nem múlnak rajtam, ha nem kell egyedül fürdetnem, de szerencsétlenekhez nem fapofával kellene szólni, csinálni mindent.
2019. nov. 17. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ha megyek a dokihoz holnap, ezt elmondom neki, tud valamit ajánlani?"


Mire gondolsz?


"Nem mehet így tovább... A jegyeim pocsékak, nem jegyzek meg semmit, a tanárok cse*zegetnek, nekem meg elegem van mindenből és sírógörcsöm van."

2019. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el nyugodtan a háziorvosodhoz.
2019. nov. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!