Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eléggé gyakran félrebeszélek...

Eléggé gyakran félrebeszélek és nemtudom mi lehet ennek az oka ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Észrevettem ,hogy olykor nagyon felcserélem a szavakat vagy értelmetlenségeket mondok. Pl: Van egy ilyen a dolog.

Nemtudom állat milyen ez. Máskor pedig csak így nézek valamit és paff jön ,hogy random mondok valami hülye szót ma pl ránéztem a táblára a teremben és annyit mondtam ,hogy ez paprika. A színekkel pedig valami hasonló látom,hogy zöld de kéket mondok.A nevekkel dettó... Osztálytársaim megszokták ,hogy mindig más a nevük... Engem nagyon zavar és nemtudom pontosan ,hogy ki lehet ez:(

Remélem nagyjából értitek.



2019. nov. 21. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem stressz, vagy kimerültség. Mindenképp vigyél be elegendő vitamint a szervezetedbe, és pl nemtom, mennyire vagy aktív, mennyire intenzív a mozgásod testnevelésórán, de önszorgalomból egy kicsi helybenfutástól is föl lehet frissülni. Ha meg pl szal idegileg vagy kimerült, akkor pl magnézium és B vitamin kell az idegrendszernek; meg az se hátrány az egész szervezetedre nézve, ha kialszod magad éjjel. :) Magnézium magfélékben szokott lenni, pl mogyoró. Meg pl én még a zabkorpát nagyon ajánlom. Lehet úgy is, hogy tenyeredbe szórod a dobozából/zacskójából, és utána onnan beleszórod a szádba. Vagy kenyérrel is lehet még, szétkened vajjal, mehet még rá fahéj is, kakaópor is, aztán szal a végén szétkened vajjal amitől odaragad a kenyérre, sózni-cukrozni nem kell, ez nem palacsinta, de egyébként az is nagyon jól táplál, plusz tényleg, pl a tej is. :) A vaj full hidegen a hűtőből frissen kivéve nem annyira kenhető, úgyhogy azzal várni kell egy kicsit. Ajánlanám még pl a kígyóuborkát, ciniminisszeletet, jóreggeltkekszben is van jóó sok vitamin, meg a multivitaminos üdítőkben is.
2019. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Nekem amikor nagyon stresszes időszakom volt, és közbe korán is keltem (6-és7 között) akkor átlagban 10 és fél óra alvás kellett. Igen egyébként, ehhez nagyon korán le kell feküdni, de a kimerültség elkerülése érdekében akkor muszáj volt. Alapesetben akkor este 10 órakor feküdtem le, de megelégeltem, hogy minden reggel úgy néztem ki, mint a "mosott sz_r"; úgyhogy egy idő után nagy nehezen átálltam 20 órai lefekvésre 22-ről, utána pedig kicsivel később 19 órai lefekvésre a 20-ról. És akkor így ki voltam pihenve.
2019. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Ja de amúgy szal én nem értek ezekhez a dolgokhoz,tehát ezek csak tippjeim voltak, hogy első körben mire tippelnék. De szal próbáld ki ezeket, hogy vitamin, meg elég alvás, akár sport, és akkor hátha javul, szal ez nem ilyen diagnózis volt, meg ilyesmi -csak ezt szerettem volna még leszögezni, de szal sztem kimerültség.
2019. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!