Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki próbálta már ki a légyölő...

Ki próbálta már ki a légyölő galócát?

Figyelt kérdés

2019. nov. 23. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak terveztem végül inkább offoltam at ötletet.
2019. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is, mert azt halottam nem sokkal pszihedelikusabb mint a fű. És nincs olyan pszihedelikus mint a varázsgomba, lsd, stb ha egyáralán van köztük sok különbség. Lehet, hogy elég az, hogy jól be ekizzen, betépjen valaki. Vagy megegye ezt a gombát. És máris nem éri meg azokat a nem csak, hogy illegális de nehezen beszerezhető szereket ki próbálni. Mert lesz része majdnem ugyanolyan pszihedelikus élménybe akár ezekkel is. De lehet, hogy tévedek és azokat megérné kipróbálni, mert annyival nagyobb, bepótlobb.,pszihedelikusabb az élmény. De azok illegálisak ugye.. Na meg úgy tudom, hogy a légyölővel nem lehet természetbe lefórgatni egy trippet. Mert hasmenést okoz és ez alapból nem olyan jó. Na meg ugye elvileg össze tévesztendő más mérgező gombafajokkal, ha jól tudom. Illetve azt sem tudom mikor terem és hol. Bár most nem akarok tudat modit használni, legálisat sem. De érdekel, ez a téma.
2019. nov. 23. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Gyilkossághoz ?
2019. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom a gyilkos galóca őll meg. Illetve van egy másik gombafaj ami szinte ugyanúgy néz ki és az mérgező. Nekem pszihedelikus, tudattágító élmény kéne XD!
2019. nov. 24. 14:15
 5/5 A kérdező kommentje:
És amúgy valaki, nem szeretne egy értelmes választ adni, aki ért is ehhez? Gondolom ha tényleg úgy van akkor is hiába tól el az ember annyi füvet is vagy akár hasist, hogy haluzon.. Akkor meg gondolom a légyölőből is hiába eszik meg 7+ kalappal!
2019. nov. 24. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!