Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan szerek...

Tényleg vannak olyan szerek amik átvisznek másik dimenzióba, próbálta már őket valaki?

Figyelt kérdés
Elvileg dxm,pcp,kék hajnalka,pár gomba fajta,lsd,ibogain,stb átvisznek egy másik dimenzióba. Innen úgy tudom csak az lsd illegális meg egy pár durvább halucinogén gomba, ami gondolom nem a párducgalóca. És egyik ismerősöm azt hiszem a fenciklidint vagy metoxetamint próbálta ki. És elvileg crack-el keverte, és azt mondta, hogy az a világ legjobb érzése. És sokkal jobb szemben látta ezek után a világot. Kíváncsi vagyok, hogy milyen élményei lehettek, hogy crack-el keverte vagy cocoval milyen?! bár úgy tudom a kettőnek ugyanaz a hatása. Olvastam olyat, hogy az a világlegjobb érzése ha pl pszihedelikus szert crack cocainal meg heroinnal keveri össze valaki, ki tudna erről írni valamit, hogy az miket láthat meg milyen is pontosan? Gondolom ezt senki nem próbálta még ki?!

2019. okt. 21. 22:22
 1/4 szamo77db ***** válasza:
0%
Nem próbáltam soha és te se próbáld ki!
2019. okt. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem visznek át más dimenzióba, a receptorokat és a neurotranszmittereket befolyásolva változtatják meg az érzékelést.
2019. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Az ébresztőóra.

2 dimenzióban fekszel, aztán felkelsz és ezzel átlépsz a 3.-ba.

2019. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közűl nekem a meszkával, lsa-val, és fenciklidinnel, lsd-vel,metoxxal volt dolgom,. Meszkalin a kedvencem és azzal is kezdtem. Bár az erősebb még az lsd-nél is. De mivel keveset ettem belőle, ezért még biztonságosabb volt mint a kék hajnalka vagy hawai mag (lsa tartalmú magok), És már csak meszkázni szoktam, el akarom ezzel is érni a full ego deathot, ami már 1x sikerűlt is. De még ha egy picivel is de tovább akarok menni, ha lehet. De még felkészítem magam valamilyen szinten egy ibogain vagy dmt trippre is, azokkal is kiakarom magam repíteni a semmibe fullosan! De témára vissza térve azt ajánlom neked, hogy meszkalinnal kezdj de kevéssel. pcp-t 2x próbáltam, de ez nekem nagyon durva volt, durvább mint 550 mg meszka. Az az 1 csík, viszont ezt az utazást át értékelem,. lsd 1x próbáltam, de nekem annyira nem jött be. Viszont nagy adagban az lsa jobb volt, de nem adta be annyira mint a meszka. A metox az tetszett, jobb mint a ketamin. Anti depresszáns szemből nézve is! próbáltam már a 2C-Ct is, extasybs keverik áltában mdea mellé. Ez nagyon jó haluzos bulit össze tud hozni! És ezeket a pszihedelikus szereket eddig ezekkel a stimulánsokkal kevertem kevertem: Ex, speed, kóke, mefedron, 4-mec,meg valami más kristály mdpv vagy pentedron vagy hasonló valami szerintem. Innen nekem a speedes verzió és a legutóbbi jött be a legjobban. Elvilek kokainnal a legjobb keverni, de az nekem alap nem jött be annyira mint az amfetamin vagyis a speed! Elvileg crackel nem jó annyira mert haveromjaim csinálták. És azt mondták jó, de az úgy egy kicsit túl tól mindent! Ők azt mondták nekik kokainnal, mefivel meg 4-fa vagy metilonnal a legjobb!
2019. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!