Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha vége a...

Mennyire normális, ha vége a terápiának és hiányozni fog?

Figyelt kérdés

Jártam pszichológushoz, befejeztük a terápiát, rettenetesen jókat beszélgettünk. Azonos neműhöz mentem direkt, gondoltam, jobban el tudom kerülni majd, hogy kötődjek. De úgy érzem kicsit, mintha elvesztettem volna valakit az életemből, aki nem az, hogy fontos lett, de kb mindent tudott rólam és törődött velem. (Nyilván persze az más kérdés, hogy ez a dolga.)

Belegondolok, hogy többé nem így lesz és elég rossz érzés.


2019. nov. 23. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen... Hiszen ahogy írtad, mindent tud rólad, amiket mondasz, fel is tudja idézni, érzed a törődést, ez nyilván jól tud esni az embernek. Nem tudom, mennyire lenne működőképes, ha megbeszélnéd vele, hogy legyen egy átmeneti időszak, ahol csak nem tudom, kéthetente jársz (ha eddig hetente találkoztatok), hogy könnyebb legyen elengedni őt. Később persze ritkíthatjátok az alkalmakat. Kitartást :)
2019. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Igazából most is kéthetente jártam. Azt mondta, néhány hónap múlva keressem fel, hogy jól vagyok-e.
2019. nov. 23. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!