Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kötszercserénél a régi nagyon...

Kötszercserénél a régi nagyon kicsit beleragadt a varrt sebbe, felszedett egy vékony réteget, majd a bőröm egy részének végét láttam, aminek a vége persze véres volt. Nem vérzik át vagy hasonló, de ez normális?

Figyelt kérdés

Lehet nem kicsit hülye kérdés, de tartok tőle hogy rosszul mozogtam vagy hasonló. 3 napja volt életem első műtéte, először varrtak össze, ezért nem tudom ez mennyire van rendben. Valahogy úgy kell elképzelni, hogy a két bőrrész egymásra húzásával a felül lévő egy részének a nyilván véres vége látszódik, kifelé/felfelé néz.


Fertőtlenítettem és most természetesen érzékenyebb, csíp is miatta, de nem vérezte át az új kötszert. Kérdés ennek így kell-e kinéznie, vagy létezik olyan hogy rosszul mozogtam és "elcsúszik"? Rögtön az ugrott be, hogy elfertőződhet.



2019. máj. 2. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a sebbe bele van ragadva ,kamilla teával le kell áztatni.

Aztán Betadine fertőtlenitőt rá,és újból steril kötést tenni rá .A Betadine nem csip.

2019. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!