Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MR előtt ihatok fehérjeturmixot?

MR előtt ihatok fehérjeturmixot?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy vizsgálat előtt 6 órával már nem szabad enni, de eszembe jutoot, hogy esetleg egy fehérje italt ha innék, az nem szilárd táplálék de mégis laktat egy időre. Ezt lehet inni előtte vagy ez sem ajánlott?

2019. nov. 26. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért? Kontrasztanyagot fogsz kapni? Mit vizsgálnak? Voltam már vagy 10-szer, sosem volt probléma, hogy ettem előtte.
2019. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, kapni fogok injekciót. Máj MR lesz.
2019. nov. 26. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 6 órával előtte nem szabad enni - és inni sem, kivéve sima víz - akkor ne egyél, igyál előtte semmit, mert a kontrasztanyagtól hányhatsz, plusz lehet nem lesz pontos az eredmény. Minek rizikózni? Pontos eredményt szeretnél, nem?
2019. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezi talán szabad, nem?
2019. nov. 26. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ne egyél, mert ha eszel vagy iszol, akkor az epehólyag összehúzódik és akkor az nem lesz értékelhető, a májból az epe meg szintén kiürül. Csak sima vizet szabad inni, enni semmit.
2019. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. nov. 26. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!