Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha gombás fertőzésem van,...

Ha gombás fertőzésem van, akkor a kialakulása mennyi idő kb mire előjön a fertőzés?

Figyelt kérdés
szeretném meg tudni, hogy pontosan mitől is kaphattam el...
2010. júl. 19. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

attól függ milyen típusú gomba és az hol fertőzött meg....


de pontos fertőzési időpontot és lappangási időt ill. fertőzési okot senki nem fog tudni mondani, még egy orvos se,,,,

2010. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nemi szervem..és már volt 1x nekem és akkor az uszodába kaptam el:S...és most megint 1 évre rá kijött:S:S:S..és lehet h a duna víze miatt.mert itt megnyitották a szabadsrandot..
2010. júl. 19. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 nap. Nem feltétlenül valakitől kaptad, wc-ben, uszodában, szaunában, strandon is elkapható, sőt, kialakulhat attól is, ha antibiotikumot szedsz.
2010. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem nem szedek wc-re ugyan ugy a megszokott helyre járok azaz itthon meg barátomnál..és eddig nem volt semmi bajom se..uszodába nem is szeretek járni már tavaly óta...és pl óvszertől ellehet kapni??..vagy valami allergiát?
2010. júl. 19. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!