Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezeket más is megtudja csináln...

Ezeket más is megtudja csinálni? (remélem jó helyre nyitom a kérdést)

Figyelt kérdés
A hallásomat valahogy tudom irányítani vagy nem is tudom hogyan nevezném de amikor ezt csinálom hallom a szívem dobogását mintha valakinek a mellkasára hajtanám a fejem és úgy hallanám a szíve dobogását a másik meg az hogy nem tudom mit hogyan csinálok igazából nem is mozdítom meg semmimet kívül de feltudom gyorsítani a szívemet hogy gyorsabban dobogjon ezt valahogy nem tudom hogy de csinálom olyan érzés mint amikor hirtelen sokkot kapok valamitől vagy megijedek olyan érzéssel tölti el a testem és a fentebb említett dologgal amikor a fülemmel hallgatom a szívem ott is hallom hogy gyorsabb és ezt valahogy elég sokáig tudom csinálni de aztán olyan mintha elfáradnék és nehezebben megy de kis idő múlva újra tudom csinálni.. ez mi? ezt más is megtudja csinálni? ha igen ez micsoda?

2019. nov. 30. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. És azt meg tudod csinálni, hogy mondatvégi írásjelekkel tagolod a szöveget? Hogy egy mondat nem 20 sorból álljon.
2019. dec. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak különleges képességek. A többi belső szerveidet is hallod? Ez egy spec betegség, amikor a hallójáratok nyitottak a test belseje felé így a belső szerveket hallja az ember. Az hogy a szívdobogást lehet szabályozni nem olyan nagy trúváj, de az amit te írsz, az már igen. Szerintem dokival beszélj biztos ami biztos.
2019. dec. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!