Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bedagadt az egyik szemem már...

Bedagadt az egyik szemem már napok óta és hullik nagyon erősen a hajam az jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
A szemem már egy ideje be van dagadva de csak az egyik. A hajam nagyon erősen hull és zuhanyozás előtt ki kell fesulnom hogy a sok haj miatt ne legyen dugulás. Valamelyik éjjel az orrom is vérzett ami körülbelül legutoljára 3 évvel ezelőtt volt. Lehet valami összefüggés? Vagy volt már valakinek hasonló?

2019. dec. 4. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt, csak hajhullásom, de nem csomókba, hanem évek óta hull azért szerintem sok, viszont nem látszik ránézésre elég sok hajam van.

De neked szerintem sürgősen el kéne menni orvoshoz. Igen, ez így együttvéve jelenthet komolyabb bajokat is. Még ha csak egy gyulladt fog is az oka, mert lehet, azt is kezelni kell, ha már a szemedre ment. De még lehet sokféle oka.

2019. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy pár hónapja voltam mutve epekőre és azóta vannak ezek a bajok. A hajam pedig csomóban jön ki!
2019. dec. 4. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek nem függenek össze, és a műtéthez sincs köze. Nagyon gyorsan keress fel egy orvost! Kezdetnek a háziorvos is jó, de ne halogasd a dolgot.
2019. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vérkép +vizelet első körben aztán az alapján tovabb küld a haziorvos ha indokoltnak talalja. Ne várj vele.
2019. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!