Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tudnék olyan sárga gyógysz...

Hol tudnék olyan sárga gyógyszeres dobozt venni, mint ami az amerikai filmekben mindig van?

Figyelt kérdés
Szeretném a gyógyszereim átrakni olyan sárga dobozba, de fogalmam sincs honnan tudnék szerezni. Ebayen nem láttam, de lehet csak rosszul kerestem rá.

#Amerika #gyógyszer #sárga #doboz #pirula #gyógyszerszedés #dilibogyó #sárga doboz #sárga gyógyszeres doboz #gyógyszeres doboz
2019. dec. 9. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Yellow medicine box, medicine storage, USA style yellow medicine storage vagy box

De ha van róla képed, tedd fel, hátha valaki jobban tudná, mert én is találtam, de mindegyik más és nekem a filmekből sem rémlik

2019. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kifejezetten amerikai cucc, EU-ban nem szabványos tudtommal, csak az amcsik ragaszkodnak hozzá makacsul (nem hivatalos gyári doboza, hanem patikákban ebbe pakolják bele a gyógyszerészek a heti/havi/stb. adagját). Mivel viszont Amerikában gyógyszerek tárolója, így - hacsak nem veszed igénybe az amerikai egészségügyet - sehogy nem tudsz beszerezni olyat.
2019. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bemesz CVS-be vagy Wallmart es ott a Pharmacy reszen veszel vmi gyogyszert pl fajdalom csillapito
2019. dec. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ebayen van:

[link]


[link]

2019. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!