Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányszor lehet újra éleszteni...

Hányszor lehet újra éleszteni egy gyereket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hányszor lehet újra éleszteni egy gyereket? És agyvérzésből is vissza lehet még utána hozni?
2019. dec. 11. 15:36
 1/3 gublug ***** válasza:

Szerintem ha egyszer újra éleszted, akkor hívod a mentőt és ők viszik el. A többit a kórház tudni fogja.


Agyvérzés után rögtön rehabilitálni kell, hogy a bénult részek rögtön regenerálni kezdjenek.

2019. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anarchy666 ***** válasza:

Nos, elméletben nincsen határ hányszor eleszthetsz újra, de az esélyek és a dolog értelme egyre csökkennek. Lényeges, még, hogy mi miatt történt a keringés/légzésleállás. Van ahol nincs értelme elkezdeni sem az újraélesztést.

Agyvérzésnél is lehet újraéleszteni, mert a kórkép már csak a kórhában derül ki. Ott meg fontos a vérzés nagysága, elhelyezkedése.

2019. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem én élesztettem újra, orvosok a személy állítása szerint 4szer és azért mert le állt a szíve.. Agyvérzése elvileg úgy volt,hogy az apja vitte a kórházba és azt hitte elaludt és mikor oda értek nem tudta felkelteni és azt mondják agyvérzés és hogy két óráig műtőben volt de túl élte pedig előtte azt mondták meg halt..
2019. dec. 11. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!