Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Deadalon nagyon kiüti a...

A Deadalon nagyon kiüti a gyereket? Van akinek bevált valami homeopátias dolog?

Figyelt kérdés

Hétvégén lesz egy 2 órás utunk autóval, a 4 éves kisfiam meg nem bírja az autózást. Eddig nem mentünk nagy távokat, de volt hogy a mamáig (kb 20perc) kidobta a taccsot.

Ha odaérünk programunk lesz, nem szeretném ha kábult lenne a gyerek, de azt se ha végigrókázná az utat.

Valakinek bevált valami? Vagy ne adjak neki előtte enni?


2019. jan. 8. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Cocculine
2019. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kiskoromban felet kaptam eléggé elkábított az egésztől meg aludtam mint a bunda a kocsiba.
2019. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki autózás miatt hány az sajnos idegrendszeri és ott a homeopátia nem működik. Az én gyerekkorom is ezzel telt el. Akkor volt jobb mikor kicsit nagyobb lettem és el tudtam dőlni hátul a kocsiban és zenehallgatással kikapcsoltam magam. Csak ez igazából rohadt balesetveszélyes is.

Sajnos két lehetőséges van: vagy a Deaedalontól lesz kába vagy attól, hogy végighányja az utat.

2019. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban én is ilyen hányós voltam. Amikor nagyobb lettem, rájöttem, hogy mindig akkor lettem rosszul, ha nem néztem ki az ablakon (pl. olvastam), és nem sokkal utazás előtt ettem. Azóta mindig figyelem az utat, még akkor is, ha nem én vezetek. Vagy alszok.
2019. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A homeopátia nem működik. Pont.
2019. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig mi nem vált be?

Én is erre jöttem rá, mint az egyik válaszadó.Én se bírom az autózást, buszozást meg főleg,gyerekkoromtól.

Busszal ha megyek, előre ülök és végig nézem az utat, tehát mint a buszvezető ahogy látja, előrefele, nem oldalra kinézve.

Ha nincs elől hely, inkább állok és úgy nézek előre.

Autóban akkor nincs bajom, ha én vezetek, vagy ha szintén elől ülök, nem hátul.

Ha olvasok, vagy akár egy SMS-t elolvasok a telefonomon, már jön a hányinger, tehát ilyesmit se szabad csinálni, gyakorlatilag csak folyton nézzen előre, ne is aludjon.

A rágógumizás is hasznos ilyenkor, de ő még kicsi hozzá.

A deadalontól igen, lehet nem lesz jól, én se bírom.

Bár azt írják, a B6 vitaminnak ehhez semmi köze, de én pedagógus vagyok, sokat utaztatunk gyerekeket, és utazás előtti estén, utazás előtt 1 órával, meg napközben is egyszer szülők adnak nekik B6-ot, 1 szemet.Eddig ez még mindig bevált a hányós gyerekeknél.

Mivel mondjuk is nekik, nem fogsz hányni, kapsz ellene gyógyszert, lehet emiatt pszichésen ráállnak.

2019. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!