Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem hallok a jobb fülemmel ha...

Nem hallok a jobb fülemmel ha hátra van csúszva a fejhallgató, mi és hol lehet ilyenkor a probléma?

Figyelt kérdés
Most vettem észre. Ha rendesen a fülemen van, vagy előrébb csúsztatva, egyformán hallok a két fülemmel, de ha a fülem mögé van csúszva, azaz a fülcimpára, akkor nem hallok a jobbal. Kipróbáltam, megfordítottam a fejhallgatót, tehát nem annak ment tönkre az egyik oldala. Hogy mehet el ilyen formában a hallás egy fülön? Tudom, fülészet, de még csak most vettem észre.

2019. dec. 12. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Mármint a füles hangját nem hallod, vagy semmit? Nem mindegy. Az is lehet, hogy a füled deformálódott el és a füles párnája blokkolja a hallójáratot a jobb füleden, míg a balon nem. De azért egy hallásvizsgálat nem árt.
2019. dec. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A füles hangját nem hallom. Mégpedig amikor a fülemen hátra van csúszva, tehát a hallójárattól hátrább, a fülcimpán. Mondjuk ahogy néztem, a hangosabb hangot hallom úgy is, de csak azt. Viszont mondom, fura, mert ha normál helyen van, vagy előrébb csúszva, akkor egyformán hallok a kettőre. Ez a fura, hogy egyik helyen nem hallok vele szinte, máshol meg igen...Ebből valóban fülészet lesz...
2019. dec. 12. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!