Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen az ha valaki túl...

Milyen az ha valaki túl adagolja a drogot vagy valami gyógyszert?

Figyelt kérdés
Pl extasy, vagy valami legális nyugtató pl tramadolor vagy benzok, stb túl adagolni milyen? Úgy tudom a tramadol végy kötelesen legális..

2019. dec. 16. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Mivel akár bele is lehet halni, gondolhatod, hogy nem jó. Rengeteg olyan gyógyszer van ami VÉNYKÖTELES és legális, és túl lehet adagolni. Ez nincs összefüggésben. Az alkoholt is túl lehet, mégis legális.
2019. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok gondolom, hogy az opiátok esetében sem az van, hogy túladagolja utána jön az összeséses könnyű halál! De úgy tudom az extasy nagyon rossz pláne ha több hatóanyaggal adagólja túl magát valaki. Mdxx, kokain esetében most egyből befeküdne a hóba az illető aki túltolja. Speedet és a többit viszont nem tudom. A benzokot sem tudom. A z alkohol meg gondolom olyan mint amikor valaki annyira berugik, hogy hányik össze mindent. Na az nagyon rossz xd!
2019. dec. 17. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!