Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek hogy a pajzsmirigy...

Mit tehetek hogy a pajzsmirigy működésem felgyorsuljon?

Figyelt kérdés
41 éves múltam 170 cm vagyok 53 kg. Alig ettem valamit mostanában mégis felszedtem egy kg ot. TUdom, h ez nem sok magasságomhoz képest de sajnos könnyen hízok nem ehetek büntetlenül pedig imádok enni. PM értékem TSH nyárom 3,05 volt. Úgy gondolom bár ref tartományon belül van de ez alulműködés. Egy körüli értéket szeretnék. Ha így meg nem hosszú időn belül 90 kg leszek, mert hogy nem áll meg a hízás még ott sem, az biztos. Most ismét voltam vizsgálaton. Ha nem javult az értékem a háziorvosom ír további beutalót a kérésemre? Most elkezdtem a György teát azt mondták néhány hónap de lehet fél év és jobb lesz. Ideálissá teszi

2019. dec. 29. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Sovány vagy
2019. dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
A pajzsmirigyed jól működik. A korral jönnek a kilók, ez van. Kevesebbet kell enni és többet sportolni. Tudom, hogy szívesebben szednél valami csodaszert a pajzsmirigyedre, de sajnos hosszútávon jobb és biztonságosabb az életmód változtatás.
2019. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sovány vagy, még néhány kiló felfér rád. Csak arra kell vigyázni, hogy az ne zsír legyen, hanem izom.
2019. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha alulműködik, magas a TSH értéke. Nézz utána!!!
2019. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!