Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen csak természetes...

Milyen csak természetes alapanyagokból készülő tusfürdőt, testápolót, stb ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az orvostól mindig negatív tesztet kapok vissza azt mondta lehet hogy a különböző vegyszerek miatt van bajom (viszketés). Tudnátok olyan tisztálkodási szereket ajánlani ami tényleg működik és megfizethető?
2019. dec. 29. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szappan
2019. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon lehetséges. Allergiás lehetsz a tisztálkodó szerekben lévő parfümre vagy tartósítószerre is, amiből elég sok féle van. Ezért azt teheted hogy próbálkozol. Ha szereted a szappant abból van vagy 100 féle. Ezenkívül Alverde, Natur Box ami hirtelen az eszembe jut amit drogériákban lehet kapni elérhető áron, bár ezekben szerintem mindben van parfüm, de natur termékek. Online boltokban is árulnak. La-Roche érzékeny bőrre specializálódott márka, gyógyszertárban lehet kapni. Ez elég drága ezért én arckrémet vennék tőlük. Én személy szerint a hajápolókat cseréltem le naturra, Faith in Nature-t használok.
2019. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen a válaszokat. Ki fogok próbálni több midnent
2019. dec. 29. 18:36
 4/5 anonim válasza:
DoraNatura, online tudod rendelni, több termékük újszülött kortól használható.
2020. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jan. 1. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!