Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan bírhatja valaki ennyire...

Hogyan bírhatja valaki ennyire a hideget? Úgy hogy kb sosem fázik?

Figyelt kérdés

Egyik haverom (18/f) nagyon nem fázós. Őt december elejéig kabátban nem is láttuk, csak egy póló, rajta meg pulóver és annyi.


Tegnapelőtt össze futottunk az utcán, én meg 2 haverom nagykabátban mert este kb fagy volt már kint.


Ő meg jött szembe rövidnadrágban meg egy pulóverben, azt mondta csak lefutott üzletbe cigiért meg borért.


Én ha csak a szemetet kell kivinnem kb 5 méterre a háztól már akkor felöltözök kabátba meg mindenbe mert hideg van, ő meg majd 1 kilométert sétált egy pulóverben meg egy rövidnadrágban, mert elfogyott a cigije meg a bora.



2019. dec. 30. 17:21
 1/10 A kérdező kommentje:
és hozzá teszem ő kb sosem beteg. Suliból is csak akkor hiányzik ha lóg, de ő mondta hogy évek óta nem volt orvosnál, csak ha igazolás kellett neki.
2019. dec. 30. 17:22
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy kolléganőm aki sose fázik. Legszívesebben sose fűtene be. Az ok sokrétű lehet. A nyirokrendszer egészsége nagyban hozzájárul meg akinek magas a vérnyomása az sem fázós típus.
2019. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi extra. Feltűnési viszketegségnek hívják, így akar menőnek látszani.
2019. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És minek neki igazolás, ha nem beteg? Mégis csak lesz itt valami toronyhiba.
2019. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogy minek neki az igazolás? Mondjuk mert félévente egyszer azt mondja neki is "kijár a szabadság" akkor is ha nem beteg, hiszen vannak olyan osztálytársaink akik minden hónapban ki vannak írva egy hétre... Vagy mert vasárnap szétcsapja magát és hétfőn nem bír iskolába bemászni, akkor hétfőre szerez egy orvosi igazolást hogy hányt vagy ilyesmi...
2019. dec. 30. 23:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki a francot érdekel, hogy szétcsapja magát? Szimuláns. Én jól felnyomnám az ilyen dokit, aki kiírja.
2019. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hozzá lehet szokni, de pajzsmirigy-rendellenesség miatt is lehet más a hőérzet. Én is ilyen vagyok, rövidnadrágban és pulcsiban jövök-megyek télen is, és nem feltűnési viszketegség miatt, egyszerűen csak nem fázom, így érzem jól magam.
2020. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, rövidnadrágban...
2020. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet tök mindegy neki, ha már egyszer hideg van. Én például szinte ugyanúgy fázom ilyenkor nagykabátban, mint egy szál bugyiban, tudom ezen sokan megrökönyödnek, de mindig is ilyen voltam. Ha hideg van kint, vehetek magamra száz réteg ruhát, akkor is szét fagyok, gyakorlatilag azonnal lezsibbadok a hidegtől, mindegy, hogy mi van rajtam. A különbség csak annyi, hogy ha sok réteg ruha, plusz nagykabát van rajtam, akkor a hideg és a páncélszerű ruharétegek miatt kb mozdulni sem tudok, így ha muszáj kimennem pár percre, jobban járok, ha kimegyek ahogy vagyok, mondjuk egy szál pólóban, így legalább mozogni tudok, kevésvé fagyok szét.
2020. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8-as: na jó, egész pontosan térdnadrágban. Kb. -5 alatt figyel be nálam a hosszúnadrág.
2020. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!