Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy intézhetem el hogy...

Hogy intézhetem el hogy halálom után egy szervemet se vegyék ki?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy miután meghaltam semmilyen szervemhez ne nyúlhassanak akkor se ha agyhalott állapotba kerülök vagy meghalok hogy kell ezt elintézni? van valami hivatalos módja azt már tudom. csak nemtudom konkrétan hól és hogyan kell ezt intézni esetleg neten is el lehet? ha igen akkor hól?

2019. dec. 31. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
hól! ótt!
2019. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 aparalyza ***** válasza:
100%

Van rá nyomtatvány, azt kell kitölteni (abban tiltod meg)!

Ha nem nyilatkozol, szabad.

2019. dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Halálod után már nem mindegy?


Így is úgy is felfognak boncolni hogy megállapítsák a halálod pontos okát tehát széjjel fognak vágni ha akarod ha nem! Akkor már olyan mindegy hogy temetnek el vagy hamvasztanak el az ép szerveddel másnak például új életet adhatsz.

2019. dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már életedben nem tudtál, akkor miért nem akarsz halálod után másnak segíteni? Lehet hogy életet mentenél.
2019. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]



Itt tudsz még érdeklődni:

otny@okbi.antsz.hu

2019. dec. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a másik honnan tudod hogy életemben nemtudtam? xd mellé lőttél de ez úgy is mindeggy semmi közöd hozzá hogy a saját szerveimet szeretném hogy kivegyék e vagy sem teszek rá hogy ezzel valakinek új életet adhatok na most háborodj fel! :D és még csak meg se magyarázom és tudod miért? mert az én szerveim hozzám tartoznak én se fogadnám el mástól és inkább megdöglök. ha pedig beleegyezésem nélkül teszi kinyírom magam. szóval nem vagyok bunko nem várom el mástól amit én se teszek meg és nem nem mindeggy ha pl figyelembe veszel olya hogy van lelked.
2020. jan. 4. 23:49
 7/8 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem kérdezni hova küldjem be ezt a nyilatkozatot tudsz arról is linket küldeni?
2020. jan. 4. 23:52
 8/8 anonim ***** válasza:
11%

Tudod kedves kérdező, van pár ember, akik nem bírják felfogni, hogy máshogyan is lehet gondolkodni, nemcsak úgy, ahogy ők.


"én se fogadnám el mástól és inkább megdöglök."


Őőő hááát én voltam ilyen donációs műtéten, mint személyzet. Egy kb 100 kilós, olyan igazi, retkes, gusztustalan zsírdisznó kisebbségiből vették ki a szerveket és vitték... Mi csak néztünk majd a végén lekapcsoltunk a testet a gépről és egyöntetűen megállapítottuk, hogy annyit nem ér az élet, hogy egy ilyen emberből bármit belénk tegyenek.

2020. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!