Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bölcsességfog műtét után,...

Bölcsességfog műtét után, honnan tudom begyulladt-e?

Figyelt kérdés
Csütörtökön műtötték ki. A Cataflam tejes mértékben használ, nincs fájdalmam, néha picit lüktet. Az arcom fel van dagadva, nem tudom mikor kell elmúlnia. Szájzáram nincs. Tisztítom óvatosan, nem vérzik. Milyen, ha begyullad? Nem kaptam antibiotikumot és félek tőle

2020. jan. 4. 16:37
 1/3 anonim válasza:
Nekem is feldagadt az arcom utána, kb. 1 hét volt mire lement úgy, hogy én antibiotikumot is kaptam. Valamennyi gyulladás belefér a műtét utáni pár napban, hiszen megpiszkálták az ínyedet rendesen. Amíg a cataflam használ és nem rosszabbodik az állapotod (pl. belázasodsz), addig nem aggódnék. Ha 1 hét után sem javul, menj vissza a fogorvoshoz.
2020. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) az természetes, hogy a varratnál olyan néha, mintha húzogatnák?
2020. jan. 5. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs begyulladva.

Nekem hetekig dagadt volt, utána két hét magasa volt a pokol, nyelni normálisan egy hónap után tudtam és mosolyogni is fájdalom nélkül.

Hónapok teltek el és még most is sokat fáj.

Nos..Ezt csak azért mondom el, habár tudom h nem eu a normális , de több kontrollon voltam és mindannyiszor azt mondták nem gyulladt be.


Szóval,ebből kiindulva a tiéd szerintem okés.

Gyulladás tünete egyébként az erős, csillapíthatatlan fájdalom. Nekem volt, de mégis mindenki azt mondta nincs gyulladás,mert láthatóan nem is volt, max a csontnál.

De a lényeg h te nem jártál így. :)

2020. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!