Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kollégisták mit tesztek ilyenkor?

Kollégisták mit tesztek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ha Vasárnap bemegyek a koliba és rosszul érzem magam akkor hétfőn vagy inkább már vasárnap utazzak vissza?

16/L


2020. jan. 5. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire vagy rosszul és mennyire hosszú az út
2020. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pl vasárnap 5-6 után értem fel. Ha rosszul éreztem volna magam akkor tuti, hogy hétfőn mentem volna csak haza, mert ha rosszul vagyok hova induljak meg az éjszakába (rossz volt az átszállás is kb 4 óra menetidő)??

Inkább akkor lepihentem volna a koliban, gyógyszer amúgy is volt (és van is) nálam mindíg, otthon se tudnék többet csinálni. Reggel meg ha nem lennék jobban, mennék haza.


Bár rám inkább az volt jellemző, hogy vettem be gyógyszert. Beteg ritkán voltam, de olyankor is tiszta, nem tüsszögtem, kezem rendszeresen fertőtlenítettem, nem folyt az orrom meg semmi. Szóval soha nem volt vészes. Órára ugyan úgy bejártam, vettem be gyógyszert, gyakrabban mostam kezet, nem érintekztem senkivel (véletlenül se kapjon el senki semmit), meg mint mondtam fertőtlenítettem a kezem is. Volt mikor 40 fokos lázzal mentem iskolába. Tanulni kellett, mert ha nem tanulok akkor baj van, házit nem lett volna kitől kérni. Gyógyszer meg volt, csináltam teát, suli után meg pihentem és tanultam. 2 nap után semmi bajom nem volt (erős az immunrendszerem)


De ha úgy érzed, hogy rosszul vagy és nem igazán birod vissza se menj.

2020. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Off, nem vagyok kollégista, de ilyenkor nem lehet maradni? Vagy hogy ne fertőzd a szobatársakat?
2020. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!