Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent ha sok merges...

Mit jelent ha sok merges pattanas jon ki rajtam?

Figyelt kérdés
Amugy kover ember vagyok.Es egy melegito gepen dolgozom amitol sokat izzadok.Ez a munkam...lehet koze a pattanasokhoz?
2020. jan. 5. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen egy mérges pattanás? Kiben nyilvánul meg hogy mérges? Mert a mérgesgomba pl földhöz vágja a kalapját, de ez pattanásnál nem opció.


Viccet félretéve inkább rossz táplálkozási szokás vagy fáradtság/stressz hozza ki, nem az izzadas.

2020. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínű a rossz étrend plusz az a gèp csak rátesz.


Változtass az ètkezèseden ès vegyèl arctisztitót amit használj is.

2020. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ertem.

Stresszes vagyok nagyon...ez teny!!!

Es gyors ennivalokat szoktam altalaban enni.Rendes fott etelt ritkan...gyumolcsot is ritkan.

2020. jan. 5. 17:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2020. jan. 5. 17:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor ez a válasz. Szemetet eszel...ezen változtass.

Gép pedig izzaszt azaz hamarabb jön ki belőlled a méreg jobb hilyán a börödön keresztűl.

2020. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ertem.

Az meg lemaradt,h ezek nem mindig pattanasok.Vagyis lehet annak idndulnak de mire eszre veszem,mar 1 nagyon begyuladt vagy sebre emlekezteto nem pedig egy pattanasra.Lehet en kaparom el ejszaka? vagy valami mas bajom van?

Ja es a legtobb lassan gygyul...hetek kellenek.

2020. jan. 5. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon durva akkor menj bőrgyógyászhoz vele.


Nekem pl anno az epekő miatt volt mindig tele ragyával az arcom. A bőrgyógyász a sok nem ható kence után küldött komolyann vizsgálatokra. Amióta kiszedtèk szèp tiszta lett az arcom is.

2020. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2020. jan. 7. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!