Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szegycsont kiroppantása?

B~Way kérdése:

Szegycsont kiroppantása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy a szegycsontom szúróan fáj (Nem nem a szívem az).

Régóta tapasztalom már ezt de eddig elmúlt magától és/vagy egy írtó nagy roppanás következtében.


Most nem tudom kiroppantani (be van állva) és nem is múlik el.

Interneten mindenhol azt írják hogy ez szívinfarktus jele. Jah. kb 13 éves korom óta szívinfarktust akarok kapni ami egy kiroppanással elmúlik...

Néha pár kicsit sikerül roppantani akkor enyhül, de egy karnyújtás (pl. bemelegítés fekvőtámaszhoz) és már megint mint ha késre feküdtem volna. annyira tud fájni hogy könnyezni tudnék.


Valakinek van tippje mit csinálhatnék?



2020. jan. 6. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
haziorvost mar probaltad?
2020. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem menj el ortopédiára, ők profik, biztos tudják mit kell csinálni. Ne próbáld kiroppantani, mert letörheted a szegycsontod tetejét.
2020. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szegycsontot elég nehéz eltörni, de ez a roppantgatás sem tudom mit jelent, vagy hogy kell ezt elképzelni, ennek nincs ilyen gyógymódja, amik ropoghatnak, azok a porcok, amikkel hozzárögzülnek a bordák, azokkal lehet ott probléma, esetleg gyulladás, el kell menni ortopédiára.
2020. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia. Azóta van már változás?

Én minden reggel úgy kelek,hogy fáj a szegycsontom,aztán mikor nyújtózkodok,kiroppan és egész nap nem érzem a fájdalmat. Lehet rossz pózban alszok vagy nem tudom mi mástól lehet.

2020. jan. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Háát nem tudom :D

Vettem az asszonynak egy haskereket,egyet megcsináltam vele már roppant is egy egészségeset,jól is esett is azota nyoma sincs a fájdalomnak ^^

Nyílván igyekszem kerulni az olyan dolgokat amitől meghúzódhat. De nekem ez jött be.

2020. febr. 21. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne hogy kell
2023. márc. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!