Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 19 évesen mennyire gyakori a...

19 évesen mennyire gyakori a rákos megbetegedés?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában elég sok egészségügyi problémám van és most kevés idő alatt elég sokat fogytam is. Valami miatt nincs étvágyam és mindig fáradt vagyok. Utánanéztem, elég sok tünet stimmel. Vajon rákos lehetek?
2020. jan. 8. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Szerencsére nem gyakori. Génjeid milyenek?
2020. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.

Mesélj az életmódodról. Alszol eleget rendszeresen? Iszol eleget sokszor egy nap? Stb.

2020. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen tünetekkel vashianyos vérszegénységem volt
2020. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka.
2020. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindig pozitív, jókedvű, és társasági személy voltam. Mostanában viszont állandóan stresszelek, míg el nem jutok az orvosi vizsgálatra. Így valóban 6-7-8 órákat alszom. Iszok eleget, legalább napi 2 litert.


Talán baj az is, hogy elolvasom hogy bizonyos ráktípusoknak mik a tünetei és kezdem őket felfedezni magamon.

Mindig nyugtattam az agyam, hogy biztos csak bebeszélem... de ez, hogy egy hét alatt 4 kilót fogytam nagyon megijesztett.

Ugyan valamivel kevesebbet eszek mint korábban (mert nincs étvágyam sem) , de ennyit akkor sem szabadna fogyni egy hét alatt.

2020. jan. 8. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Akad, ma egyre több, a genetikai felhígultság (szaporodó pontgénes hibák, amik régen elvitték a kisgyereket időben, most azonban nem) és a súlyos környezetszennyezés, környezetkárosítás miatt.


Az unokahúgom a 18-at sem érte meg, egy távoli önokaöcsém 8 volt. Mindkettő leukémia. Ée ez évtizedekkel ezelőtt volt.


Lehetsz rákos, lehetsz depressziós, kimerült, akármi. Hogy pontosna mi vagy, milyen bajod van, azt egy orvosi kivizsgálás után dönthetik el a dokik.

2020. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

Érettségi előtt állsz? Az okozhatja a stresszt. Pihenj többet!


"állandóan stresszelek, míg el nem jutok az orvosi vizsgálatra"

Vagyis rendszeresen orvosi vizsgálatokra jársz? Vagy csak erről a hétről beszélsz, mióta ez a remek ötleted támadt, hogy esetleg rákos lehetsz?


"Így valóban 6-7-8 órákat alszom."

Intézd úgy, hogy mindig meglegyen a lehetőség a 8 órára, tehát feküdj le időben, hogy ne kelljen kevesebb, mint 8 óra alvás után felkelned.


"Talán baj az is, hogy elolvasom hogy bizonyos ráktípusoknak mik a tünetei és kezdem őket felfedezni magamon."

Na látod. Nem vagy te buta gyerek. Ne olvassál ilyeneket, máris megint vidám lesz az élet.


"Mindig nyugtattam az agyam"

Nem mindig, hanem csak mióta ezen filózol, ahelyett, hogy a kötelező olvasmányokat olvasnád.


"egy hét alatt 4 kilót fogytam ... valamivel kevesebbet eszek mint korábban (mert nincs étvágyam sem)"

A stressztől meg a nem evéstől együtt simán leugorhatott az a négy kiló egy hét alatt. Az még nem a világ vége (főleg, ha normál súlyod volt, tehát volt miből veszíteni). Apropó, nem vagy te anorexiás? Milyen magas vagy és hány kiló?

2020. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!