Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekkora mértékű fogyás még...

Ekkora mértékű fogyás még normális vagy pedig orvoshoz kéne fordulnom?

Figyelt kérdés

December elején 61 kg körül voltam. Lett egy csúnya mandulagyulladásom, és egy hétig alig tudtam enni, így lefogytam olyan 58,5 kg környékére. Úgy gondoltam, ha ismét elkezdek rendesen enni, ez visszaáll, ráadásul karácsony, szilveszter... Azonban a normális étkezési rendem mellett még fél kg-ot leadtam már, amit kicsit furcsállok. Máskor ilyen étkezésnél stabilan 61 kg szoktam lenni.

Nem tudom, hogy ez normális-e, és azért van így, mert a betegség alatt egyébként is fogytam, vagy pedig orvoshoz kéne fordulnom.



2020. jan. 9. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
3 kiló fogyással szerinted foglalkoznak? Főleg úgy hogy nem ettél 1 hétig?
2020. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
2,5 kg? Ez semmi. Egy nap alatt is ingadozhat 1 kg-t is a súly, evés, ivás, ürítés, mérési pontatlanság, stb.
2020. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
majd visszahízod, nem megy az olyan gyorsan, én egy betegség miatt 1 hónap alatt 10 kilót fogytam, több hónap volt a felét visszaszednem.
2020. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Ez akár betegség nélkül is normális, nem kell tovább gondolni. Kevés ivás, és széklet; van akinek ez napi ingadozás.
2020. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!