Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Képes vagyok bármikor, bárhol...

Képes vagyok bármikor, bárhol elaludni. Állva, beszéd közben stb. Már veszélyben a munkahelyem. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Kb középiskolás koromban kezdődött. Dekoncentrált voltam. Órákon bicegett a fejem, a szemem akaratom ellenére nem tudtam nyitva tartani. Dolgozatírás közben elaludtam stb. Sokat ingáztam a suli és az otthonom között, ennek tudtam be a fáradtságokat. Kollégium nem volt megoldható. Vonaton, buszon hiába vettem elő a könyveimet tanulni, végig aludtam az utat. Mégis szerencsére 3-4-5 eredményekkel elvégeztem a sulit. Aztán felnőttem, most egy multinál dolgozom 10 éve, itt megbecsülnek és szeretnek, de sajnos ezeket kockáztatom a bealvásaimmal. Ülő munkát végzek, számítógép előtt. De egyszerűen hiába tömöm magam kávéval, koffein tablettákkal, elalszok úgy is, ha beszélnek hozzám. Állva is próbáltam dolgozni, arra eszmélek, hogy zuhanok össze. Lelkiismeretes vagyok és szorgalmas, sajnos kockáztatom a jó híremet...egyre többször látnak és lebukok a szundításokkal. 6 évig 8 óráztam 4 műszakban. Nehéz volt mikroszkóp előtt dolgoznom így és koncentrálnom. 4 éve pedig 12 órázom... otthon mindent megcsinálok, ragyog a ház, kertet művelek és főzök stb. Elkezdzem antihisztamint szedni az allergiámra. Az meg ugye álmosít... néha azt érzem, többé nem ébredek fel!!! Segítsen valaki! Félek , az orvos nem venne komolyan, ha ezeket elmésekném! És féltem a munkahelyem!

2020. jan. 13. 10:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Nyáron a barátom háta mögött a motoron elaludtam....
2020. jan. 13. 10:47
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ez úgy hangzik, mint a Harcosok Klubja forgatókönyve. Menj orvoshoz!
2020. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi éve gondod van és még nem mentél orvoshoz? Mi az, hogy nem venné komolyan?? Narkolepszia gyanús vagy, nézz utána a neten és menj dokihoz.
2020. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jézus .. ez narcolepsia, keress egy jobb neurológust !!! mondjuk aza rossz hírem, h teljesen megszűntetni nem lehet, de enyhíteni talán ...
2020. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

dede mkomolyan vesz, csak ne valami félkbolondot keress, hanem nézz utána,ki az, akit dicsérnek emberileg, szakmailag, de szal ezek a tünetek nem olyanok, amelyek miatt egy tényleges szakorvos hülyének néz!! nyugodtan keress csak és menj csak el.

vagy írj privátot, nem tudom merre élsz, de hátha tudok olyan neurológust, akiről tudom, h nagyon jó.

2020. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Régebben említettem nagyvonalakban egy háziorvosnak. Megmosolygott és lezárta annyival, hogy aludjak többet és igyak sok folyadékot...
2020. jan. 13. 11:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Szégyellem, hogy ilyen vagyok. Ha nagyritkán van időm, még egy filmet sem tudok megnézni moziban. Összeesek a székben.
2020. jan. 13. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!