Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laparoszkópia műtét után 2...

Laparoszkópia műtét után 2 nappal dolgozhatok? Új munkahelyem van és nem akarok hiányozni. Ha pénteken műtenek este, hétfőn mehetek már?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért ez talán enyhe túlzás :) 5-6 napot kéne pihenni, a varratot is akkor szedik ki. Bár nem tudom, mit dolgozol, de a teljesítményed nem lesz 100 %-os.
2010. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A laparoszkópia is mütét, ha jóval kisebb is, mint a normális mütét. Fizikai munkát semmiképp nem végezhetsz még 2 nap után. Én a helyedben egy-két napot még mindenképpen pihennék, akkor is ha nem nehéz munkát végzel. Szerintem ezt a munkahelyeden is megértenék.

Egyébként az orvos biztos meg fogja mondani, hogy javasolja-e a munkát ilyen hamar.

2010. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hívtam a dokit...azt mondta attól függ mit csinálnak....de kb 1 hét
2010. aug. 27. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!