Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arányét terhesen?

Emese65 kérdése:

Arányét terhesen?

Figyelt kérdés
36.hetes terhes vagyok és már lassan 3 hete hogy kijött az aranyerem(külső) és nagyon viszket és fáj. Hiába kenem Hemorid krémmel nem akar elmúlni.Voltam orvosnal is ki írta Aurobin kenőcsöt de nem használ semmit.Ti mit javasolnátok mit tegyek? Keressek fel egy proktológust?

2020. jan. 13. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Türelem, ez most a terhesség miatt van!

Megnövekszik a kismedencei nyomás, ezért súlyosbodnak ilyenkor az aranyér tünetei.

Nekem is kibújt terhesség alatt, és nem is tudtam bent tartani, folyton kint volt, kénytelen voltam beletörődni. Szülés után közvetlenül pedig a szülész orvosom nyomta vissza, azóta nincs vele gondom. Nagyon ritkán, ha újra kibújik, vissza tudom nyomni egy kis krémmel, és a helyén marad.

Ha nem kezd nagyon vérezni, szerintem várj a szülés utánig. Addig tüneti kezelés, mint eddig.

Valószínűleg szülés után sokkal jobb lesz, el is múlhat teljesen.

Jobbulást, könnyű szülést, és kellemes babázást!

2020. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hiába nyomom be újból kibújik nekem is. Remélem hogy szülés után tényleg jobb lesz.Köszönöm szépen a segítséget és a jó kívánságokat!
2020. jan. 13. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!