Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik csokoládé allergia?

Létezik csokoládé allergia?

Figyelt kérdés
Cukros üdítőktől meg egyéb cukros dolgoktól semmi bajom sincs, de ha csokit eszek akkor ha állok vagy mozgok gyengeség meg hányinger jön rám általában csak hányingererem van. De az a baj, hogy szeretem a csokit.
2010. júl. 21. 21:33
 1/7 anonim válasza:
nem lehet hogy a kakaóra vagy allergiás?
2010. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szoktam neszkvik kakót inni azzal sincs bajom
2010. júl. 21. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
tejallrgia? Inzulin intolerancia? stb lehet figyled meg a tünetket és menj dokihoz.
2010. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tejjel sincs gond
2010. júl. 21. 21:41
 5/7 anonim válasza:
Szerintem létezik. Kisebb koromban én is allergiás voltam rá,bár rajtam kiütések voltak. Nekem se volt gondom a tejjel meg a kakaóval,csak a csokival.. de aztán szerencsére elmúlt magától:)
2010. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a kakaós dolgokra vagyok allergiás...Eleinte csak kiütéses voltam tőlük, de most már torokszűkület is előfordul...
2010. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van csoki allergiám, se a tejjel nincs bajom, se a kakaóval, se a cukrokkal, de bizonyos csokiktól kiütésem lesz meg viszketek.
2010. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!