Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől szúrhat a szívem?

Csillagkontragonosz2 kérdése:

Mitől szúrhat a szívem?

Figyelt kérdés
Már vagy 2-3 éve van, hogy szúr a szívem pár másodpercig és olyankor nehezen veszek levegőt igazából nem is merek mert annyira szúr. Kiszámíthatlan, hogy mikor nyilal de mostanában elég gyakran kb egy óra alatt kétszer háromszor is. Lehet ez az energiaitaltól? Olvastam, hogy a stressztől is lehet, de nem szoktam stresszeni. Orvosnál még nem voltam.

2020. jan. 16. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet az energiaitaltól. Mennyit iszol és minek? Először ki kell vizsgáltatni magadat ahhoz, hogy ki lehessen jelenteni, hogy nincs szervi oka.
2020. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Napi 2x iszok 4 éve nem tudok róla leszokni . Köszi a választ.
2020. jan. 16. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el minél hamarabb kardiológushoz. Lehet valami súlyosabb dolog is a háttérben.
2020. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gublug ***** válasza:
100%

Jeeezus... Te nem vagy normalis, neharagudj. Teljesen kimostak az agyad, hogy ennyit iszol. Az energia ital sz###a se jo, csak kinyirja a szervezeted. Anelkul is meglehet csinalni barmit.

Neha diakkent ejszakai muszakban dolgoztam, aztan rogton reggel mentem iskolaba, 5-6 orat benn ultem. Eleinte fel litert, majd par het mulv egy liter energiaitalt ittam reggel es nem hatott. Ugyanugy bobiskoltam az oran.


Ma mar nincs olyan h az ember nem stresszel. Mindenki stresszes csak van aki jobban birja.


Menj el orvoshoz es hagyd abba az energiaitalt.

Es ne helyettesitsd kaveval se.

2020. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Nem tudok róla leszokni és a nem szoktam stresszelni állítás egymást kiüti. Hát mi másért lennél függő, mint a stressz miatt? Nagyfokú tudatossággal fokozatosan szokj le róla, öntsd a lefolyóba először az ötödét, aztán a második ötödét, aztán már csak egy doboznyit ossz két részre, aztán annak is öntsd ki az ötödét, majd a második ötödét is, míg végül abbahagyod, viszont pihenj eleget és a hiányt gyümölccsel, zöldséggel töltsd ki.
2020. jan. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!