Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudtok az elektro szmogról?

Mit tudtok az elektro szmogról?

Figyelt kérdés
Párnapja találtam meg egy cikket róla , és eléggé ráparáztam . eltudnátok magyarázni aki jártasabb benne , hogy is van ez ? gyerek korom óta számitógépeztem bő 10 évet és rengeteget akkor nagy esélyem van , hogy daganat vagy rákos megbetegedésem lesz ? napok óta ezen kattogok . a telefon évekig a zsebembe hordtam ezis aggaszt meg úgy midnen . :(

2020. jan. 16. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Hány évesen lettél hipochonder?
2020. jan. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehetséges van benne valami , sokszor a legrosszabbra gondolok , ezért is tettem fel ezt a kérdést , hisz érdekel . a válaszok az interneten megoszlanak , tisztába vagyok , hogy még teljesen új ez a dolog de szeretnék minél tudatosabban élni . az új 5g müholdak szétfognak sütni minket ...
2020. jan. 17. 01:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Bejelentelek az Amnesty Intrnationalnál, hogy nem vagy politikailag korrekt. Az egyik oldalnak hiszel, a másiknak nem. Amúgy nem kell félned az 5G-től, mert a Showder Klubban Mogács azt mondta, hogy lehet, hogy a mókusok azért néznek ilyen riadt képpel, mert azt a hírt terjesztik, hogy mind megdöglünk. Gondolom, ezt is elhiszed, és akkor megnyugodhatsz, hogy mindegy.
2020. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Rengeteg kutatàs van már PubMed-en, hogy mennyire kàros az elektroszmog! Ezek nem összeesküvés elméletek sajnos. Nézd meg mennyi beteg ember van.
2020. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!