Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell a testünkön minden...

Miért kell a testünkön minden apró részt megtakarítani?

Figyelt kérdés
Sokszor olyan dolgokat elfelejtek meg mosni, ami lehet fontos lenne, de mindig kimegy a fejemből. Ilyen például a fülem. Már vagy 3 éve nem mostam meg, takarítani is elfelejtem. Mindig bent a cégnél jut az eszembe, amikor érzem, hogy folyik a fülsárga a fülem alatt. Hiába törlöm le zsebkendő el, mert akkor már az arcom egy egy része keserű marad. Múltkor a barátnőm is megkérdezte amikor megpuszilt, hogy mit használok, hogy olyan keserű az arcom

2020. jan. 18. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
xdd
2020. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Ez kamu. A fül egy öntisztító rendszer. Nem is szabad takarítani, mert kb csak mindent vissza tömködsz bele. Én kb 10 éve nem takarítom és soha nem volt ilyen problémám. Utána lehet nézni, egyáltalán nem javasolják orvosilag a fül tisztítását, mert vagy csak nagyobb kárt okozunk vagy a ph értékével lesz baj.


Amennyiben nem kamu, mosasd ki a füledet vagy valami, mert ez nem egészséges, főleg ha rendesen folyik belőle a cucc. Normál körülmények között ilyen nem történik. Lehet gyulladásban van vagy valami.

2020. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kamu vagy ha igaz, akkor orvoshoz fordulj aki kezeli a fülfolyást.
2020. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!