Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy cukorbeteg vagyok?

Lehet hogy cukorbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Utána olvastam a tüneteinek,nagy része igaz: Mostanság olyan mintha mindig éhes lennék,állandóan szomjas vagyok ,de nem merek sokat inni mert utána csak a wc-t járom(Szédülök van mikor minden elsötétül par percig és csak émelygek ,ezt nem olvastam ,hogy lenne is bármi köze hozzá ,de gondoltam azért leírom)Nagymamám ,apukámnak 2 testvére is cukor beteg.Van rá esély, hogy én is az lennék? Menjek el orvoshoz? 13l

2020. jan. 21. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy is kell menned, házidokihoz, méhészhez, ott is megnézik. Meg a sulidoki is, vagy méresd meg, egy cukros haveroddal.
2020. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, úgyhogy feltétlenül menj el a háziorvoshoz sürgősen az összes tüneteddel és családi halmozódással! Igen veszélyes betegség kezeletlenül. A vércukor-ingadozástól simán émelyeghetsz. Nem elég az éhgyomri vércukormérés, mert az nem feltétlenül mutatja ki, hanem étkezés utáni is kell. (Mért nem a szüleiddel beszéled ezt meg?)És igyál, minden szünetben mehetsz WC-re.

1-es, mi akar lenni az a méhész?)

2020. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűbb, hogy hipochonder vagy, és nem eszel rendesen. Hány kiló vagy, milyen magas, és mennyire rendszeresen kezded a napot reggelivel?
2020. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2.kommentelő,a szüleimmel nem rég beszéltem csak úgy vagyok vele hogy ha nincs rá esély,hogy az legyek akkor felesleges mondanom.
2020. jan. 21. 19:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem hiszem,hogy az lennék :D 61 kg(:( ) 161 cm magas. Minden reggel azzal kezdem.
2020. jan. 21. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké, megnyugodtam, hogy nem egy újabb anorexiás jelölt. :)


Miért nem törölték még mindig ezt a felhasználót??? 13 éves!!!

2020. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan dolog, amit a szüleidnek fölösleges mondanod! Bármilyen gondod van, és különösen az az egészségügyi probléma, az a szüleidre tartozik. Ők ismernek a legjobban, ők szeretnek, ők tartoznak felelősséggel érted. Ne idegenek tanácsát kérd létfontosságú ügyekben!
2020. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!