Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Wishről kockázatos rendelni,...

A Wishről kockázatos rendelni, hogy most koronavírus járvány van Kínában?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
A járvány emberről emberre terjed, nem tárgyakról. A vírusok nem életképesek gazdatest nélkül, a levegőn (és emberi testen kívül) órák alatt elpusztulnak. Mire te 2 hónap alatt megkapod a csomagod, azon akkor sem lenne fertőző anyag, ha direkt ráköhögött volna egy beteg ember.
2020. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem nem kockázatos ez vírus nem baktérium nem marad meg sokáig gazdatest nélül. DE ha nagyon félsz akkor fertőtlenítsd le azt amit rendeltél. Egyébként ezt miért a GYIK kategóriába írtad?
2020. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Inkább azért kockázatos, mert pl. nem térítik vissza a korlátozott mennyiségű termékek árát. Se termék, se visszatérítés. Én 10 termékkel jártam így. 40 napja, jeleztem is nekik, és azt válaszoltak, hogy ők elutalták. Ami nem igaz, mert a számlatörténetben a bankom oldalán nincs ott a pénz. Járt így már valaki?
2020. jan. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77db ***** válasza:
62%
Miért kell Kínából rendelni? Itthon nem kapod meg, amit vásárolni akarsz? Vagy ott olyan olcsó?
2020. jan. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kovetem 14 csomagot varok a wishrol :(
2020. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nyugodtan rendelhetsz a vírus csak élő szervezetben telepszik meg de azért érdemes átvizsgálni amikor behozzák az országba elsőnek a Magyar Postához érkezik ott még biztosan át ellenőrzik a gyanús akkor vissza küldik
2020. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!