Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nekünk milyen felelőségünk...

Nekünk milyen felelőségünk van ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Adott egy végrendet amiben fel van tüntetve az örökös, de nincs eltartási szerződés! Azt, hogy ő az örökös a végrendelet megírása utan 15évvel tudta meg! Nem vér rokonok! Most apró baleset érte amiből kifolyólag 6hétre ágyba fekvő lett! Sajnos azt, hogy magukhoz vegyék nem megoldás, két okból 1szobás albérletben laknak 3an másik, hogy a beteg sem akar eljönni othonról! Oda viszont az életük miatt plussz másfél szobás házba nemtudnak menni! Intéztek gondozót napi 5szor,plussz minden másnap mennek!teljesen beszámítható a beteg! De nemtudják ilyenkor mi van, hogy mit kéne még tenniük!?
2020. jan. 27. 18:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat nekik milyen felelősegük van!
2020. jan. 27. 18:54
 2/4 anonim ***** válasza:
A vegrendelet iro ha jol ertem meg el, es az orokosnek megjelolt szemelyndk semmilyen kotelessege nincs, nem elvarhato, es nem. Is kenyszeritheto senki hogy tavolabb, vagy akar a kozelben elo rokonat apolja, dolgozik meg van a sajat elete, az hogy inteztek napi 5 xi alkalomra gondozott az boven korrekt volt.
2020. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze még él hála Isten! Szeretik őt, mert járnak hozzá, pénzel vagy amivel tudják támogatják őt! Keresztszülőről van szó! Mert már megkapták, hogy nekik kéne megoldani, meg az ő felelőségük, de könyörgöm hogyan? Köszi, hogy írtál!
2020. jan. 27. 19:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok, akkor szerintem tenyleg meg texik a maximumot, es az a maximum szerintem jo a beteg rokonnak is, az o velemenye szamit, neki kell megmondani a tobbi rokonnak, munkat, csaladot nem lehet mellozni, es hala isetennek hogy meg tudjak oldani anyagilag, itt nem veluk van a gond hanem a tobbi okoskodo rokonnal sajnos..
2020. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!