Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lett szülés óta nagyon...

Miért lett szülés óta nagyon erős testszagom?

Figyelt kérdés
Mióta szültem azóta olyan erős izzadtságom van hogy konkrétan fürdés után 2 órával már nagyon erős szagom van mint aki le dolgozott 12 órát. Nőként én aki folyamatosan odafigyel magára tisztálkodok rendesen ráadásul nagyon ofafigyelek magamra ez szörnyű érzés. Hormonális probléma lehet? Régen soha nem izzadtam pláne nem ilyen irtózatosan erős szagút. Hozzáteszem a helyzet azóta az igazi mióta nem használok csak alumínium mentes deót, de napközben vagy 10 szer fújom magam és mégis. Ráadásul semmi olyat nem csinálok nem dohányzok nem végzek fizikai munkát, csak edzek. De nem attól van.
2020. jan. 28. 02:27
 1/3 A kérdező kommentje:
A másik a szexuális vágy ami szülés óta megszűnt olyan szinten hogy még régen napi 3x legalább kívántam most meg nem jut eszembe se csak néha.
2020. jan. 28. 02:31
 2/3 anonim ***** válasza:
100%, hogy a hormonok miatt van. Csináltass hormonszint vizsgálatot.
2020. jan. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne fürgyé le
2020. jan. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!