Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom hogy csak...

Mi lehet a bajom hogy csak 3-4 naponta van kell nagy WC-znem?

Figyelt kérdés
Egészségesen táplálkozom nem eszek csokit szinte egyáltalán chipset se csak rendes ételt, rendszeresen mozgok elég intenzíven 1-2 óra biciklizés, és emellett megiszok napi 2-3 liter folyadékot van hogy kicsit többet is, de egyszerűen idegesít hogy maga az inger sincs meg hogy WC-znem kell. Kipróbáltam már mindent amit az interneten olvastam lenmag stb. Egyedül a Dulcolax nevű gyógyszer volt az amit ha szedek akkor van székletem, viszont ahogy abbahagyom következő naptól már nincs egyáltalán... mi lehet a bajom? gyümölcsöt is eszek almát banánt stb

2020. febr. 2. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet attól is, ha elég vizet, rostot eszel, hogy maga az étel mennyisége kevés. Ha nem okoz problémát maga a székelés, felesleges és káros gyógyszerrel sürgetni.
2020. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
3-4 nap még belefér a normálisba, de egyébként a banán pont visszafogja az ihletet. ;-) Próbáld ki a zabkását egy-két naponta reggelire, vagy máskor. De szerintem ne aggódd túl.
2020. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mármint akkor ne aggódd túl, ha amúgy normális a súlyod is a magasságodhoz képest. De ha mondjuk 160 centi feletti testmagassághoz 50 kiló se vagy, akkor tényleg az lehet a baj, hogy túl keveset eszel összességében - akkor viszont irány az orvos.
2020. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!