Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ez? Tegnap hosszú...

Normális ez? Tegnap hosszú èvek után 12 órás álló munkát végeztem és leszakadnak a lábaim!

Figyelt kérdés
5 éve ülőmunkáztam, most viszont elvállaltam egy 12 órás álló hostess munkát. Nagyon fàj a lábam, picit olyan zsibbadós-fájós mi segíthet ?28/L
2020. febr. 3. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Felpolclás, hideg melegvizes borogatás...

A 12 órás állómunka nemnormális.

A lábak vénái vénabillentyűi, és erei nem erre vannak kitalálva. Ideig óráig persze tolerálják aztán jön a viszérbetegség, miután már összevissza csavarodtak kanyarogtak a fiatalkorban még szép egyenes erek.

A lábak az ember második szivei. (vérkeringés szempontjából).

2020. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Polcold fel a lábad, izomlazító krém sem ártana.
2020. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennél még a mozgó munka is jobb mint egy helyben állni. Amit előttem írtak tippeket azokat én is javaslom, meg némi izomlazító krémet, amit munka előtt sem ártana használnod. Nyilván a cipőd sem megfelelő. Meg persze mivel ülő munkát végeztél így nehéz megszoknod az álló munkát, egy idő után megfogod szokni, viszont ártani ugyanúgy fog szóval nem éri meg erőltetni ha nem muszáj.
2020. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mozogsz, sportolsz valamit? Ha nem, akkor teljesen normális, hogy a tunyulás után nem bírod a fizikai megterhelést. Senki nem bírná, mert teljesen máshoz van hozzászokva a test, a szervezet. A semmittevéshez.
2020. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyi tunyulás után, sajnos ez történik.


Borogasd. Jobbulást!

2020. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tűsarkú befigyel ?
2020. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!