Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Füldugulás ellen van valami...

Füldugulás ellen van valami házi praktika?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete szinte minden reggel (1-2-t kivéve) füldugulással ébredtem, és egy fél órán belül, ameddig elkészültem, ki is dugult. Nagy feneket nem kerítettem neki, mert semmilyen fájdalommal nem járt.

Tegnap este viszont úgy bedugult, hogy még most is alig hallok, de ugyanúgy nem fáj, semmi egyéb bajom nincs.

Nyilván rendszeresen tisztítom, kimostam, de valahogy még most sem az igazi, hallok vele de nem olyan tisztán.

Lehetséges, hogy az is lehet az oka, hogy múlt hétvégén (23.-án) koncerten voltam? Vagy esetleg az, hogy nem hordok sapkát? 😅 Mondjuk eddig egy télen sem hordtam, és soha semmi ilyen jellegű problémám nem volt.

A gyógyszertári fülspray-k használnak valamit? Vagy ha a háziorvos kimossa?


2020. febr. 3. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Fül orr gégészeten kimossák langyos vízzel
2020. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
spray-k többet ártanak mint használ, fülészet. van egy nagy fecskendőjük, kiöblítik langyos vízzel, utána meghallod a leeső gombostűt is egy hétig.
2020. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanezt csinálja a háziorvos is, mert régen már többször is voltam ilyen fülmosáson. Csak annyira kellemetlen 😂😅 vagy csak nekem az?
2020. febr. 3. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak neked az.

Amúgy pedig ez orvosi kérdés, nem "egyéb".

2020. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kellemes langyos víz, nem is fáj. kb mintha belefújnának a füledbe, ennyi.
2020. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!