Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vállalják az emberek a...

Miért vállalják az emberek a kemoterápiát? Te vállalnád?

Figyelt kérdés
Volt több rákos beteg is a környezetemben, közvetlenül néztem végig min mentek át a kemoterápia alatt, és végül mind meghaltak. én ezt biztos nem vállalnám, ha ígyis úgyis meghalok, legalább haljak meg méltósággal, már amennyire egy ilyen betegség ezt megengedi.
2020. febr. 3. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nagyapám már a vége felé van, még 2 kezelés van hátra és egész jó bőrben van az öreg.
2020. febr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom azért vállalják, mert reménykednek a gyógyulásban. Az orvosok ezt ígérik. Én se vállalnàm.
2020. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Pont ezen gondolkodtam a minap. Nyilván mindenki a gyógyulásért vállalja. Én nem kérnék ebből az fix. Sokat voltam más dolgokkal kórházban, fiatal se vagyok, és úgyse élünk örökké.
2020. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek....ha ne adj isten ilyen helyzetbe kerülnétek megváltozna a véleményetek, mert az életösztön vezérelne és a remény.
2020. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Aki tisztában van a saját betegségének súlyosságával, az azzal is tisztában van, hogy nincs REMÉNY. Egyébként pedig egyszer mindenki meghal. Ha arra kerülne a sor, a kemoterápiát én, személy szerint visszautasítanám. Adhat hónapokat, kihullik a hajam, hülyére hányom magam, elveszítem emberi méltóságom, kifordulok önmagamból. Akkor inkább haljak meg mindezek előtt.
2020. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Huhh, hát most azt hiszem egy nagyon nehéz kérdést tettél fel.

Most jelenleg itt ülve, azt mondanám, hogy tuti nem vállalnám, de azért, ha olyan helyzetbe kerülnék, nem tudom mit tennék. Függ attól is, hogy milyen jellegű daganatról van szó és a doki mit mond erre, ő mit javasol, mik a kilátások.

Véleményem szerint egyébként a kemo megöl mindenkit előbb-utóbb és szenved tőle a beteg mialatt kapja, legyengül, dolgozni nem tud, folyamatos segítség kell, ez nem élet.

2020. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én akiket eddig láttam, lefogytak csontvázra, egy életerős férfi 40 kg volt konkrétan, éjjel nappal hánytak, semmi nem maradt meg bennük, és olyan szinten legyengültek, hogy ölben kellett vinni őket mindenhova, felkelni nem bírtak. Én nem akarnám, hogy a férjem így lásson. És mivel akit így láttam, a végén meghalt, én semmiképpen sem vállalnám ezt. Akkor is meghalnék, csak nem ennyire nyomorultan.
2020. febr. 3. 22:46
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Természetesen vállalnám. inkább, mint hogy gyógygombás vagy barackmagos kuruzslókkal szóba álljak. Sok embert megmentett már a kemoterápia, akit pedig nem, azon már semmi nem segíthetett. Ezt valahogy elfelejtik sokan megemlíteni.
2020. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bevállaltam. 12 ABVD kezelést kaptam.
2020. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Vállaltam. Élek és virulok!

Nem értem miért társítják egyből a halállal ezt a betegséget... Meg lehet gyógyulni bizonyos rákos megbetegedésekből!!!

2020. szept. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!