Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tapasztalatok vagy vélemények?

Tapasztalatok vagy vélemények?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek fel budapestre oltásra dr.Novák Hunorhoz. Mi a véleményetek róla? Volt valaki nála? A videóiból ítélve szimpatikus, és talán 1,5-2 éve a példaképem. ehhez képes most hogy tudom hogy találkozok vele nagyon izgulok. (szülő nélkül megyek) privátban is irhattok

2020. febr. 10. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvosként az a véleményem, hogy szakmailag jó, emberileg meg nem, és lehetne benne kicsit több szakmai alázat. Egy oltást pedig bárki be tud adni, feleslegesen utazol és dobsz ki nem kevés pénzt.
2020. febr. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy nem a kérdésre válaszolok, de komolyan érdekel:miért kell egy oltásért Pestre utazni? Értelmetlennek tűnik.
2020. febr. 10. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem kell de itt... ahogy anyám mondja - ha fizetnének sem. Pest meg annyira nincs messze.
2020. febr. 10. 05:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ne már, egy injekciót se tudnak nálatok beadni? Nehezen hiszem. Azt hittem képes vagy pénzt kiadni csak hogy találkozhass az imádottaddal.
2020. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az én ötletem volt. :/
2020. febr. 10. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!