Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosoknak oda kell csusztatni...

Orvosoknak oda kell csusztatni a boritekot videki korhazban? Mennyit kell adni, hogy ne szarjaj le az embert?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 08:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én nem azt irtam ,hogy az érdemtelen nővéreknek is adni kell

Vannak kórházak ahol kevés a nővér . A mi városunkban is igy van .Éjszakára osztályonként csak 1 van . Ha 2 nővér kell,akkor eljön a másik osztályról.

Én mindig olyan szobába kerültem,aki kicsit mozogni tudott az segitett a beteg társának .Már az is segitség volt ,ha szólt a nővérnek,lefolyt az infúzió.

Ide is illik a mondás,1 mindenkiért,mindenki egyért .

Nem szabad önzőnek lenni .

Aztán csak azért nem megyek tisztálkodni,wc re ,mert majd úgy is megoldják.

Vagy nem is hagyom magam,a szégyenlősségem miatt.

Ezért ehhez több nővért kell igénybe venni .

A kórházi életről az tud vélemény mondani,akik több napot töltenek el ott. A kórház nem nyaraló,jah ,és nem is hizlalda .Akik ilyenre vágynak,azok ne Tb s kórházakba menjenek,hanem magán klinikákra .

2020. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Hát először orvost kell találni, nem sok van manapság belőle magyarországon
2020. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!