Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvos műhibának számít ez?...

Orvos műhibának számít ez? Illetve ha ige, lehet perelni/kártérítést igényelni érte?

Figyelt kérdés
Volt egy pilonidalis ciszta eltávolítási műtétem. Az orvos dermoid cisztával diagnosztizált (később kiderült hogy pilonidalis ciszta volt). Megtörtént a műtét, az orvos azt mondta hogy 2 hét lesz a gyógyulási idő, de 5 hónapig nemm gyógyult be, visszanőt. 5 hónap után elmentünk egy magánorvoshoz, és ő diagnosztizált pilonidalis cisztával. Megtörtént a műtét, és 3 hét után begyógyult. Végül 2 hét helyett kb. 5 hónapig szenvedtem, és szerintem az első esetben az orvos félrediagnosztizát. Tudnátok segíteni? 18/F

2020. febr. 11. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Mi nem, esetleg a betegjogi képviseletet.

Minden intézményben ki van függesztve az elérhetőségük.

2020. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak, nagyon vacak, fájdalmas kórság ez. De még így is szerencsésnek számítasz, mert van, akinek a harmadik műtéte után is kiújult. Ilyen a természete.

A két név igazából szinonimája egymásnak,a dermoid ciszta a régebbi, a pilodnidális az újabban használatos név ugyanarra.

Szurkolok, hogy te végleg búcsút mondjál neki, bárhogy is becézik.

2020. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es.Köszönöm a jókívánságot, nemtudtam hogy többször is ki tud alakulni illetve hogy több neve is van
2020. febr. 11. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor miért tetted fel a kérdést?

#1 voltam.

2020. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!