Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbélnél, wc-zéskor nagyon...

Végbélnél, wc-zéskor nagyon fáj, bőr alatt van kis kemény dudor. Mi lehet? Finom érintésre nem fáj, csak ha megnyomom vagy wczek.

Figyelt kérdés
Finom érintésre nem fáj, csak ha megnyomom vagy wczek.
2020. febr. 11. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet kezdődő aranyér. Lényeges, hogy wc-és után mosd meg! Kamillás víz nagyon jó.
2020. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
VEgyél a patikában sperti kúpot, és pár napig használd!
2020. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Külső aranyérnek hívják.

Gyógyszertárban segítenek választani valamit a kezeléshez.

2020. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aranyér lenne? Elég hülyén fogalmaztam.. nincs kidudorodva a kis csomó, csak akkor érzem hogy van ott valami a bőröm alatt, amikor megnyomom a bőröm felszínét, így értettem hogy bőr alatt van.. ez is aranyér?
2020. febr. 11. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van dudor szerűség! Akkor beszélünk aranyérről, ha vérzik és fáj.
2020. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5-nek egy kis olvasni való.

[link]

2020. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nekem is sokat segített! Köszi! Valószínű tényleg aranyér lesz, csak nem gondoltam hogy belül is lehet kis része a külső aranyérnek,oda nem nyúltam be. Szerencsére olyan zacskószerű nincs még, egyelőre csak meg van duzzadva, de basszus ordítok wc-nél... pedig nagyon puha a székletem is. Hát köszi a segítséget, akkor folytatom az aranyér kúrát.
2020. febr. 11. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!