Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pontosan 70 kg súlyú és 176...

Pontosan 70 kg súlyú és 176 cm magas 28 éves férfi vagyok. A környezetemben (főleg a szüleim) mindig azzal szekálnak, hogy egy férfi ennyi súllyal olyan, mint egy gyerek. Szerintetek igazuk van? (Rendszeresen sporotlok amúgy. )

Figyelt kérdés
sport, testsúly, egészség, család, kapcsolatok, férfi

2020. febr. 12. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Nincs.
2020. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég primitív emberekkel lehetsz körülvéve. Én is ennyi vagyok.
2020. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nőd van?
2020. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Idősebbektől mégis mit vársz? Mind ilyen... Egyél-egyél, mert jön egy betegség, miből fogsz le... :D És ők magukból indulnak ki, az átlag magyart 50 felett könnyebb átugorni, mint megkerülni. Na de 28 évesen ez teljesen átlagos, sőt mennyien vannak, akik 180 felett vasággyal 60 kiló se. Rengeteg ilyen van. Én is ilyen vézna voltam sokáig, pedig próbáltam tömegelni, edzeni nem túl sok sikerrel, aztán 25 felett elkezdtem hízni, utóbbi pár évben elég sokat, szóval vagyok kb. 180-hoz 85-87 kg, most már mondhatnám én is, hogy szerintem vékony vagy, de ne rólam vegyél példát, mert nekem azért lenne mit leadni a pocakomból.
2020. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!