Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha már rendes, ttisztességes...

Ha már rendes, ttisztességes szakállat tudok növeszteni, akkor már nem fogok nőni?

Figyelt kérdés
Felnőtteket megszégyenitő arc szörzetet vagyok képes produkálni... Ez az jelenti, hogy már nem sok esély van arra, hogy még növök? 170-172 cm. 17/f

2015. máj. 27. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid is kb. ekkorák, akkor nem valószínű.
2015. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még anyukám is kicsit magasabb nálam, apukám pedig sokkal :/ Pedig mindig egészségesen táplálkoztam, sportoltam, sosem dohányoztam. Elvileg egy férfi 21 éves koráig nőhet, ha jól emlékszem, de itt is azt szokták írni, hogy 14,15 éves koruk után nem nőttek. Ez eddig rám is igaz.
2015. máj. 27. 16:40
 3/9 anonim ***** válasza:

35 éves korodik épülnek a csontok, addig bármikor nőhetsz, de azért 25 fölött már ritka.

Én 12 éves koromig nőttem, de akkorára, mint a szüleim.

2015. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még mindig jobba helyzeted, mint nekem. 164 centi vagyok, nem nőttem az utóbbi 1-2 évben. Ja, és szakállt sem tudok növeszteni


19F

2015. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:/ Remélem, hogy legalább jóképű vagy. Ha nem kezdj sürgősen humor növesztésbe,mert az esetben ez az egyetlen esélyed.
2015. máj. 27. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Átlag kategória vagyok inkább, humorom az jobb kicsit


De mondjuk nem volt eddig egy bnőm sem, szóval

2015. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki mondta azt a marhaságot neked, hogy a szőrzeted és s csontjaid nem tudnak egyszerre nőni?
2015. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:D Én nem így értettem, de ha már van szakállam az nem azt jelenti, hogy készen vagyok?
2015. máj. 27. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
A szakáll a másodlagos nemi jelleg egyik ismérve, és az a növekedésre nincs hatással. A füled pl életed végéig nő.
2015. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!