Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok 1 éve...

Diananagy kérdése:

18 éves lány vagyok 1 éve párkapcsolatban felőlem is és a párom felől is monogám! Hpv szemölcsökkel küzdünk 6 hónapja valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
lézeres műtétem volt már 2x is meg fagyasztásom is condyline ecsetelő,aldara semmisem használt el vagyok keseredve nagyon

2020. febr. 13. 13:51
 1/10 anonim válasza:
71%
Mégis mit segítsen valaki egy anonim oldalon?
2020. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát pl.. ha esetleg valaki hasonló cipőbe jár mint én és neki be vált valami módszer akkor szeretném ha segítene nekem :)
2020. febr. 13. 13:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Azt írja, hogy az egészséges immunrendszer elpusztítja a HPV-t. Tehát ne dohányozz, semmi kóla féle üdítők. A helyedben szednék valami multivitamint, D vitamint, C vitamint. Nem biztos, hogy ez segít, de érdemes megpróbálni. Még jobb ha ejárnál valami csajoknak való ezésre. Ha elkezdesz mozogni, az jó értelemben felbolygatja a tested.

2020. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress fel egy másik nőgyógyászt, agy többet, mert nem múlik el.

Esetleg egy maszekot.

A pasiddal eggyütt.

A fehérneműket minél nagyobb hőfokon mondjuk 90 fokon mosd h lehet, esetleg vasald ki, h a kis rothadékok amik ezt okozzák, tutira megdögöljenek.

Wc- fertőtlenítés, nyilvános wc használat mellőzése, stb.

2020. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
WC ülőkén te nem kapsz el HPV-t. Annál inkább el tudják egymástól kapni, oda-vissza. És még óvszerben is elkapod a másiktól. A legborzasztóbb ebben, hogy egy darabig a szexet is mellőzni kellene.
2020. febr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten érzékenyek vagytok rá és oda-vissza passzolgatjátok egymásnak. Magas hőfokon mosás (minden ruha, ágynemű stb.), ami megjelenik azonnal eltávolítás és ragasztás ne érjen a másikhoz. Nagyjából ezt tudjátok csinálni.
2020. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Orvos tud csak segiteni. Makacs dolog. Erositeni kell az immunrendszert.

De amit nagyon illene orvosnak elmondania, hogy nem a hutlenseg jele, es azt sem lehet megmondani, mikor kapta meg a fertozes az ember, mert tunetmentesen is lehet es evekkel kesobb okoz tunetet. Nagyon sok ember megkap valamilyen fajta HPV fertozes, de nagy reszuk tunetmentes.

Masik orvos es Google keres oven olyan talalatokra olvass ra, ahol egy valodi szakember velemenye van.

2020. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki próbált segíteni! Persze igen mindig magas hőfokon mosom a fehernemuket! De sokat olvastam hogy egy egészséges immunrendszer képes le győzni 5-12 hónap alatt! Minden vitamint ki próbáltam már semmisem segít, barátommal amióta meg tudtuk mi bajunk van azóta nem szexelunk szóval nem értem hogy nekem is hogy jöhetett ki amikor le szedték lézeres műtéttel és rá 2napra ugyan ott voltak a szemölcsök már nem tudom mit csináljak annyira el vagyok keseredve :(
2020. febr. 13. 15:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Oltassatok be magatokat mindketten. Nem lesz olcsó mulatság (90 ezer\fő) de segít.
2020. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazából az oltás megelőzésre van. És attól hogy tünetmentes vagy még hordozó maradsz. De mivel több típusa is van a HPV-nek nem valószínű hogy mindegyiket elkaptad. A méhnyakrákért felelőset se biztos. Ezt beszéld meg egy orvossal.

Ezt a webbeteg-ről másoltam ki: "Egyes szerzők vélekedése szerint vírushordozás igazolása esetén (pozitív HPV teszt) sem értelmetlen az oltások megadása. A HPV-DNS-pozitív, de citológiailag negatív nőknél a HPV elleni oltás védelmet nyújt az ellen a vírustörzs ellen, amivel az oltás beadásakor nem fertőzöttek, az oltás továbbá részleges védőhatást válthat ki a fertőzést okozó törzs ellen is."

2020. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!